Apvienokreditus.lv | Blogs

Aizņemties naudu no bankas vai nebanku kreditētājiem nav kauna lieta. Tas ir gudrs veids, kā saņemt papildus finansējumu iepriekš neparedzētu vai rūpīgi plānotu izdevumu segšanai. Mūsdienās, kad kredītu klāsts ir plašs, nereti nākas apjukt piedāvājumā, kā rezultātā netiek izvēlēts situācijai un vajadzībai atbilstošākais aizņēmums. Kā zināt, kurš aizņēmums ir piemērotākais, un kā ātro kredītu apvienošana var palīdzēt situācijā, kad visu kredītu ikmēneša atmaksas summa ir pārāk augsta vai nevari iekļauties termiņā, veicot atmaksu?

Lasīt vairāk

Ja kādreiz esi izmantojis patēriņa kredītus, noteikti zini, cik liela nozīme ir aizņēmēja maksātspējai un ienākumu līmenim. Pieteikties kredītam vērts tikai tad, ja esi pārliecināts, ka varēsi ievērot kredītlīguma noteikumus, taču ne vienmēr viss notiek tā, kā paredzēts. Pēkšņa slimība, darba zaudēšana, ekonomiskā krīze – tas viss acumirklī ietekmē aizņēmēja finanšu situāciju. Ja Tavā budžetā pietrūkst naudas kredīta maksājumiem, Tev var būt noderīga ātro kredītu apvienošana. Šajā rakstā uzzināsi, kas tas ir, un kādos gadījumos to vērts izmantot.

Lasīt vairāk

Aizņemšanās īstermiņā var būt parocīgs pakalpojums, taču pārāk liels aizdevumu skaits negatīvi ietekmē ģimenes budžetu un palielina parādu risku. Novērst riskus vienmēr ir labāk nekā tikt galā ar to sekām, tāpēc aizņēmējiem ir noderīga ātro kredītu apvienošana bez ķīlas. Bet, ja parādi jau ir izveidojušies, Tev var palīdzēt pārkreditēšana pret ķīlu. Uzzini par to, kā notiek ātro kredītu apvienošana vienā maksājumā, un izvēlies sev piemērotāko kreditoru!

Lasīt vairāk