Apvienokreditus.lv | Blogs

Kas ir ātro kredītu apvienošana?

Kas ir ātro kredītu apvienošana?

Aizņemties naudu no bankas vai nebanku kreditētājiem nav kauna lieta. Tas ir gudrs veids, kā saņemt papildus finansējumu iepriekš neparedzētu vai rūpīgi plānotu izdevumu segšanai. Mūsdienās, kad kredītu klāsts ir plašs, nereti nākas apjukt piedāvājumā, kā rezultātā netiek izvēlēts situācijai un vajadzībai atbilstošākais aizņēmums. Kā zināt, kurš aizņēmums ir piemērotākais, un kā ātro kredītu apvienošana var palīdzēt situācijā, kad visu kredītu ikmēneša atmaksas summa ir pārāk augsta vai nevari iekļauties termiņā, veicot atmaksu?

Kādi aizdevumi ir pieejami?

Aizdevumi ir gan ilgtermiņa, gan īstermiņa. Galvenokārt īstermiņa aizdevumi tiek izsniegti, lai segtu neplānotus izdevumus, taču ilgtermiņa kredīti, kas ir apjomīgāki, paredz virkni citu saņemšanas noteikumu.

Visbiežāk lietotie ilgtermiņa kredīti ir:
1) patēriņa kredīts;
2) auto kredīts;
3) studiju kredīts u.c.

Turpretī īstermiņa kredīti ir tā saucamie ātrie kredīti jeb aizdevumi bez procentu likmes. To iegūšana ir krietni vieglāka un ērtāka nekā ilgtermiņa kredītiem. Īpaša iespēja, ko arvien biežāk kredītņēmēji izmanto nepieciešamības gadījumā, ir ātro kredītu apvienošana. Kas tas ir?

Ātro kredītu apvienošana – viens maksājums vienā datumā.

Tāpat kā īstermiņa aizdevumos kopumā, arī ātro kredītu apvienošanas gadījumā ir iespējas iegūt salīdzinoši piemērotākos noteikumus. Ko no tā var iegūt?

1) Izdevīgu procentu likmi;
2) Iespēju pagarināt atmaksas termiņu.

Pieteikumu aizpildīt interneta vidē. Tev nebūs jāatstāj mīkstā gulta vai darba galds, lai dotos uz banku, kur pieteiktos kredītu apvienošanai, jo pieteikumu iespējams aizpildīt internetā, nepieciešams vien izvēlēties piemērotāko no piedāvājumiem un ievadīt nepieciešamos datus.

Kad izvēlēties ātro kredītu apvienošanu?

Problēmu gadījumā. Ar to saprotamas dažādas situācijas, piemēram, kad nepieciešams pagarināt atmaksu vai radušās nopietnas problēmas, atmaksājot summu, un tā mēneša nogrieznī ir pārāk augsta; situācijas stabilizēšanai. Ja atmaksas summa ir liela, kas rada arvien pieaugošas finansiālas problēmas ikdienas dzīvē, salīdzinoši izdevīga ir kredītu apvienošana, jo tas ļauj paildzināt atmaksas procesu, tādējādi samazinot ikmēneša samaksu, kas nozīmē, ka ikdienas tēriņiem atliks vairāk līdzekļu.

Lai ātro kredītu apvienošana izdotos un Tev to piešķirtu, ir svarīgi apzināties, ka:
1) Tu esi sasniedzis vismaz 18 gadu vecumu;
2) kredītu skaits, kurus vēlies apvienot vienā maksājumā, nepārsniedz septiņus;
3) ir jāsniedz informācija par stabilu darba vietu, kā arī, iespējams, jānorāda ķīla.